מוצרי אינטרנט ודפוס


מיתוג

תהליך שבו נבין יחד מה מהות ומטרותיו של העסק, ומשם נצא יחד לתהליך המיתוג ויצירת קונספט המתבט במוצרים השונים: עיצוב לוגו, כרטיס ביקור, נייירת, אתר אנטרנט, דף עסקי בפייסבוק וכו'

עיצוב ובניית אינטרנט

בנייה ועיצוב של אתר אינטרנט (אתרי תדמית, אתרי ניהול תוכן וכו'). תהליך העיצוב והבנייה נעשה בשיתוף מלא עם הלקוח עד להגעת התוצר הסופי

מוצרי דפוס

עיצוב ניירת משרדית, כרטיס ביקור, פלאייר, פולדר, רולאפ, קטלוג ומגוון מוצרי הדפוס השונים. עיצוב מוצרי הדפוס נעשים בהתאמה לעיצוב לוגו העסק ומשדרים באופן ישיר את מטרותיו הן בפן העיצובי והן בפן העסקי.


http://www.studionaomi.co.il/?page_id=33

עיצוב ובניית לוגו

בנייה ועיצוב של אתר אינטרנט (אתרי תדמית, אתרי ניהול תוכן וכו'). תהליך העיצוב והבנייה נעשה בשיתוף מלא עם הלקוח עד להגעת התוצר הסופישעיצוב ובניית לוגו המשקפים ומייצגים את העסק שלך באופן המושלם. תהליך עיצוב ובניית הלוגו נעשה באופן שותף עם הלקוח עד להגעת התוצר הסופי והמושלם.

הזמנות לאירועים

הזמנה לאירוע כבר מזמן הפך לאחד הדברים החשוב באירוע עצמו. עיצוב ההזמנה נעשה אחרי שהבנו את קונספט האירוע וחשבנו על איך להפוך אותו לטיפה יותר מיוחד. להזמנה גם נלווים מוצרי גרפיקה שונים על אותו קו עיצוב של ההזמנה, והם חלק בלתי נפרד מעיצוב המקום (מספרי שולחנות, מקומות הושבה, תפריטים וכו')

פייסבוק

פייסבוק הוא אחד הכלים הבולטים בקידום העסק, בנייה ועיצוב נכונים של דף הפייסבוק מושכים אליו קהל לקוחות גדול ולכן חשוב לעצב אותו בצורה הנכונה. אנו מציעים עיצוב ובנייה של דף פייסבוק, עיצובי פוסטים וכו'מבצע מיתוג ללקוחות חדשים!

חבילת מיתוג בסיסית הכוללת: עיצוב לוגו, כרטיס ביקור וניירת משרדית

בעלות של 890 ₪ בלבד!

לפרטים: נעמי- 0505334572התאמת אתרי אינטרנטכיום, אנו מוקפים במכשירים שונים שבאמצעותם אנו גולשים באינטרנט- מחשב, מחשב נייד, טאבלט, סלולר. לכן, חשוב שבניית ועיצוב אתר האינטרנט של העסק שלך יהיה מותאם למכשירים השונים, ויאפשר גישה נוחה וידידותית לגולש. העיצוב כפי שנראה על המחשב יהיה שונה מאוד מן העיצוב לסלולר כיוון שהגדלים ואופן הגלישה בהם היא שונה בתכלית. לכן, קחו בחשבון שבניית האתר צריכה להיות מותאמת לכל!

מחשב

מחשב נייד

טאבלט

סלולר