אני כאן בשביל העסק שלך!


מיתוג

פתחתם עסק? מזל טוב! אבל אין לכם מיתוג? בעיה! רבות מבעלי העסקים אינם מבינים את המשמעות של המונח "מיתוג עסקי", ובכן, זה קצת מבלבל. יש לכם חזון, מטרות, אופי ובעיקר- את הדבר הזה שמבדל אתכם משאר המתחרים, החכמה היא למצוא אותו ולהשתמש בו כיתרון בולט אל מול המתחרים. אני מאמינה בתהליך מיתוג נכון המאגד בתוכו את כל המוצרים שאתם זקוקים להם כדי לשווק את העסק שלכם באופן הכי נכון ומדוייק. תהליך המיתוג נעשה בשיתוף מלא עם הלקוח, כהתחלה לומדים את העסק בצורה קפדנית, ויחד בונים את המטרות וקהלי היעד אליהם תרצו להגיע. לאחר תהליך זה נצא יחד לבניית הקונספט המתבטא בעיצוב מוצרי המיתוג: לוגו, כרטיס ביקור, ניירת משרדית, עיצוב ובניית אתר אינטרנט, דף עסקי בפייסבוק וכו'. כל עסק זקוק למוצרים גרפיים אלה, וחלק גדול מקידום העסק תלוי בהם.

מיתוג אירועים וחתונות

מתחתנת? יש לך בטח הרבה רעיונות וחלומות אבל... תקציב שלא מאפשר חברת הפקות. יש לך פיתרון! היום לא חייבים לשכור חברת הפקות כדי שתצרי קונספט לאירוע שתמיד חלמת עליו! בד"כ שמארגנים חתונה או כל אירוע אחר חשוב לנו שיהיה קו עיצובי שייחד את האירוע שלנו ויעשה אותו שונה מאירועים אחרים, לכן רובנו שוכרים חברת הפקות שתיצור למעננו את החלום הזה, ובכן לא תמיד התקציב מאפשר, וכן יש גם פיתרון אחר! באירועים היום אפשר לעצב המון דברים שיהיו ייחודיים וישאירו חותם: הזמנות לחתונה, מספרי שולחנות, מקומות הושבה, קופסאות גפרורים, עיצוב מפיות, מתנות לאורחים, מדבקות לקינוחים וכו'. כל אלה נעשים בשיתוף מלא עם בעלי השמחה, מבחירת הקונספט ועד לתוצר הסופי והתליך הוא הכי כיפי שיש!!! אז... מזל טוב!

ולסיום...

שלום, שמי נעמי, בת 29, בוגרת הנדסאי תקשורת אינטראקטיבית ומצטיינת מחזור. את האהבה שלי לעיצוב אין לתאר במילים, אני מאמינה שכשמשהו נעשה מאהבה הוא תמיד נראה אחרת. עוד דבר שהוא לא פחות חשוב מבחינתי הוא שביעות רצון הלקוח. אני מאמינה בעיצוב כתהליך משותף, לפעמים הוא גם יכול להיות ארוך, מאחר ומה שנכון עיצובית לעיתים מתנגש עם דעות הלקוח, ולכן חשוב שהלקוח תמיד, אבל תמיד יהיה מרוצה מהתוצר הסופי.

שאלות נפוצות


לוגו זה בעצם סמל, סמל שמייצג את העסק שלך. לוגו זה הדבר הראשון בו הלקוח פוגש, ולכן חייב למשוך את העין ולהעביר בצורה התמציתית ביותר את מהות העסק שלך. עיצוב נכון של הלוגו יכול למשוך לקוחות ולהניע אותם לבחור בעסק שלך אל מול המתחרים, ולכן אין לזלזל במהותו. בנוסף, הלוגו צריך להיות קליט ותמציתי, כדי להקלט בצורה הכי מהירה בתודעתו של הלקוח.
הלוגו הוא הדבר הראשון שיש להתחיל ממנו בפן העיצובי- ממנו יוצאים לעיצוב המוצרים השונים והם צריכים להראות באותו קו ולשדר את המסר שלו: כרטיסי ביקור, שלטים, ניירת משרדית, תפריטים, אתר אינטרנט, דף פייסבוק וכו'
אתר אינטרנט כיום הוא אחד הכלים החשובים ביותר לנראות וקידום העסק שלך. האינטרנט היום הוא כלי החיפוש העיקרי בו אנו משתמשים היום, ולכן חשוב שבתור עסק עליי להראות בפני כולם.
אתר אינטרנט שמעוצב ובנוי בצורה נכונה מושך אליו הרבה לקוחות פוטנציאליים והפך להיות הדרך הכי נגישה ללקוח, הוא אינו תחליף לפייסבוק שכן הוא בנוי בצורה אחרת ומכיל בתוכו את הפרטים הרלוונטיים ביותר עבור הלקוח וכן מותאם עיצובית לאופי העסק.
דף עסקי בפייסבוק אינו דבר סותר, שני הדברים יכולים להתקיים במקביל ואף חשובים מאוד לקידום העסק, אך לשניהם מטרות שונות בתכלית.
מבחינת מוצרי דפוס אני מעצבת שלל מוצרים:
כרטיסי ביקור, ניירת משרדית, פלאיירים, פולדרים, רולאפ, שילוט, תפריטים, קטלוגים, עלונים, מדבקות, הזמנות לחתונה, הזמנות לאירועים ושלל מוצרים משלימים
ניתן ליצור איתי קשר בימים א'-ה'
בין השעות 9:00-17:00
בפלא שמספרו: 050-5334572